معرفی شرکت

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. معرفی شرکت

صنایع شیمیایی جهان پردازش دارو

شركت از سال 1368 فعاليت خود را جهت توليد داروهاي ظهور و ثبوت براي انواع فيلم ها آغاز و توانست پس از انجام تحقيقات و بررسي هاي لازم با احداث كارخانه اي مدرن و مجهز به دستگاه هاي پيشرفته در سال 1375 توليدات خود را در رشته هاي پزشكي ،دندانپزشكي ،گرافيك و صنعتي به صورت انبوه عرضه كند.
با همكاري هاي علمي شركت Calbe Chemie آلمان توانسته ايم سطح كيفيت توليداتمان را ارتقاء داده و كنترل مستمري بر كيفيت محصولات خود داشته و سعي داريم همواره با تغييرات حاصله در مواد مصرفي ساخت انواع فيلم هماهنگ باشيم.داروهاي ظهور و ثبوت آماده مصرف كه براي اولين بار در خاورميانه توسط اين شركت توليد شده است از جمله نوآوري هاي ماست كه باعث رفع مشكلات مراكزي شده است كه دسترسي به آب مناسب براي آماده سازي دارو ندارند.سيستم مديريت كيفيت شركت در سال 1384 موفق به كسب نشان DIN ISO 9001 : 2000 از شركت TUV Rheinland گرديد كه آن هم ما را ملزم به رعايت مستمر شرايط كنترل كيفي در پروسه توليد مي نمايد.
توليد داروي غليظ يك قسمتي نوآوري ديگري بود كه در سال 1385 به ليست محصولات اين شركت افزوده شد.از سال 1395 مطالعات گسترده اي در خصوص توليد ژل هاي پزشكي را شروع كرديم و پس از بازديدهاي مختلف كارخانجات چندين توليد كننده اروپايي و با بهره گيري از تجربيات و مشاوره با متخصصين مجرب در اين رشته و بر اساس فرمولاسيون مورد تائيد سازمان بهداشت جهاني موفق به توليد ژل هاي پزشكي با كيفيت قابل رقابت با بهترين توليد كنندگان شديم .
بر اساس موافقت اصولي اداره كل تجهيزات پزشكي خط توليد انبوه ژل هاي پزشكي طراحي و آماده عرضه محصولات گرديد و در تاريخ 1399/7/1 پروانه توليد ژل هاي پزشكي از طرف دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران صادر گرديد.

در ادامه توليد اين محصولات خط توليد ژل هاي الكترود و ليزر و IPL نيز آماده بهره برداري گرديد.
هم اكنون ژل هاي پزشكي توليدي اين شركت را كه با نام تجاري اولتراژل ( Ultragel ) معرفي شده است در سه نوع متفاوت مورد مصرف سونوگرافي –كارديوگرافي – ليزردرماني و IPL را مي توانيد از طريق نمايندگان و يا مستقيما از خود شركت در هر تعداد كه مورد نياز باشد تهيه كنيد.
* سيستم اجرايي مديريت شركت در سال 1398 توسط شركت مرزبان كيفيت مورد ارزيابي قرار گرفت و در تاريخ 1398/4/17 موفق به دريافت نشان كيفيت ايزو ISO13485:2016 از شركت IQNet ایتالیا گرديد.

* سياست جاري و آتي شركت تداوم شعار هميشگي ما ( كيفيت بهتر از همه – قيمت كمتر از همه ) مي باشد و مشتري مداري سرلوحه عملكرد مديريت است.
از هر گونه انتقادي كه ما را براي بهبود و ارتقاء كيفيت رضايت مشتري هدايت كند استقبال مي كنيم .