صفحه اصلی > درباره ما
 
In 2008, Rolex was founded 100 anniversary, famous replica watches uk watches auction Antiquorum auction companies held the "evolution" of Rolex sport watches as the theme of rolex uk the auction, auction covers Rolex's form, dive table, form the universe type chronograph and replica uk antimagnetic watch series.

 نام شركت : شركت صنايع شيميايی پردازش دارو
 تاريخ ثبت : 1368
 شماره ثبت : 190694
 محل ثبت : تهران
 فعاليت شركت :
توليد كننده داروهاي ظهور و ثبوت راديوگرافي ، دندانپزشكي ، پزشكي ، گرافيك و صنعتي

 

مختصری در مورد شركت
 شرکت از سال 1368 فعالیت خود را جهت تولید داروهای ظهور و ثبوت برای انواع فیلم ها آغاز و توانست پس از انجام تحقیقات و بررسی های لازم با احداث کارخانه ای مدرن و مجهز به دستگاههای پیشرفته در سال 1375 تولیدات خود را در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، گرافیک و صنعتی به صورت انبوه عرضه کند.
با همکاری های علمی شرکت Calbe Chemie آلمان توانسته ایم سطح کیفیت تولیداتمان را ارتقا داده و کنترل مستمری بر کیفیت محصولات خود داشته و سعی داریم همواره با تغییرات حاصله در مواد مصرفی ساخت انواع فیلم هماهنگ باشیم.
داروهای ظهور و ثبوت آماده مصرف که برای اولین بار در خاورمیانه توسط این شرکت تولید شده است از جمله نوآوری های ما ست که باعث رفع مشکلات مراکزی شده است که دسترسی به آب مناسب برای آماده سازی دارو ندارند.
با مصرف این نوع دارو ها از لحاظ زمان و نیروی کاری هم صرفه جویی می گردد.
به کار گیری ماشین آلات مدرن، استفاده از مواد اولیه کنترل شده در مبدا و کنترل کیفی پروسه تولید محصولاتی با بالاترین استانداردهای ممکنه را فراهم ساخته و اطمینان کافی را در مصرف برای شما به ارمغان می آورد.
عدم رایحه تند، ماندگاری زیاد، صدمه نرساندن به غلطک های پروسسورها، نداشتن هیچ گونه رسوب، حداکثر بهره برداری از داروها با کیفیت یکسان، ماکزیمم دانسیته در صورت رعایت میزان Replenishment توصیه شده از خصوصیات بارز کلیه محصولات این شرکت است.
سیستم مدیریت کیفیت شرکت در سال 1384 موفق به کسب نشان DIN EN ISO 9001:2000 از شرکت TÜV Rheinland گردید که آن هم ما را ملزم به رعایت مستمر شرایط کنترل کیفی در پروسه تولید می نماید.
تولید داروی غلیظ یک قسمتی، نوآوری دیگری بود که در سال 1385 به لیست محصولات این شرکت افزوده شد.
با ایجاد شبکه توزیع مناسب توانسته ایم محصولات شرکت را در حداقل زمان ممکنه به مصرف کنندگان برسانیم . بخش خدمات پشتیبانی بعد از فروش رفع مشکلات فنی و علمی را عهده دار می باشد و آمادگی پاسخ گویی به هر گونه شکایات شما را دارد.
ما متعهدیم محصولاتی با کیفیت در حد استانداردهای جهانی را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

 
 

محصولات   |   اطلاعات فنی   |  دستورالعمل   |   مراكز پخش